شرکت پردازش داده های پارسیان(اینترنت پارسیان تلکام)، با در اختیار داشتن بیش از ۱ گیگابیت بر ثانیه ظرفیت اینترنت،اینترانت و  شبکه‌ی انتقال اختصاصی در سراسر استان تهران و البرز  توانایی ارایه‌ی خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی را در تمامی شهرهای تحت پوشش در دو استان دارد.

بهره‌گیری از شاهراه زیرساختی و هم‌چنین ارتباطات پرظرفیت مایکروویو روی فرکانس‌های اختصاصی که مجوزهای استفاده از آن توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر شده است، این امکان را برای مشتریان پارسیان تلکام فراهم می‌کند تا با اطمینان خاطر خدمات مورد نیاز خود را در حوزه‌ی پهنای باند اینترنت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و  هچنین بالاترین سطح پشتیبانی و پاسخ‌گویی سازمانی دریافت نمایند.

سازمان‌ها با توجه به حجم ارسال اطلاعات، سرعت و بازه‌ی زمانی مورد نیاز و هم‌چنین میزان دسترسی به شکل‌های متفاوتی به خدمات اینترنت نیاز دارند. با توجه به اهمیت این موضوع، شرکت ارتباطات مبین‌نت طرح‌های مختلفی را براساس نیازهای متنوع سازمان‌ها تهیه نموده و در سبد محصولات خود قرار داده است.

ویژگیهای پهنای باند اختصاصی شرکت پردازش داده های پارسیان(اینترنت پارسیان تلکام)

تنها شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت و اینترانت در غرب استان تهران که با بیش از یک گیگابیت بر ثانیه دارای بیشترین پهنای باند اختصاصی می‌باشد.

دریافت پهنای باند ورودی به داخل شرکت از طریق فیبر  شرکت زیر ساخت که در صورت قطع شدن یکی از فیبرهای ورودی لینک ماکروویو حالت Redundancy ایجاد می گردد و پهنای باند موجود از مسیر دیگری دریافت می گردد

ارائه خدمات اینترنت با سطح خدمات و کیفیت بالا و میزان دسترسی نزدیک به ۱۰۰ درصد

ارائه سرویس پهنای باند اختصاصی در کلیه شهرهای استان تهران و البرز

ارائه خدمات اینترنت با پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته متمرکز و ارائه سیستم تیکتینگ و مونیتورینگ و نیروی فنی مقیم در شهرستان

خدمات قبل از فروش اینترنت پارسیان تلکام

  • مشاوره و بررسی نیاز مشتری
  • امکان‌سنجی رایگان
  • بازدید فنی از مراکز معرفی شده‌ی مشتری برای دریافت خدمت
  • ارایه‌ی طرح‌های مختلف، با در نظر گرفتن اولویت‌های مشتری
  • ارایه‌ی زمان‌بندی برنامه‌ی عملیاتی، راه‌اندازی و تحویل خدمت به مشتری

با ما تماس بگیرید