واگذاری اینترنت پرسرعت مجتمع های مسکونی و اداری

vknقابل توجه اعضا،هیت مدیره های  محترم برج،بلوک و مجتمع های مسکونی اداری و تجاری در استان تهران شهر تهران و شهرهای استان تهران با داشتن ۴ کاربر به بالا تجهیزات امانی در اختار شما گذاشته میشود و با توجه به سهولت اجرا و استفاده به صورت بیسیم wireless و یا ADSL  با بهترین کیفیت و شرایط واگذار میشود

شهرهای تحت پوشش:

شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه)

شهر جدید اندیشه

شهر جدید پرند

شهر جدید هشتگرد

استان پهناور البرز(استان البرز و شهر کرج)

رباط کریم

شهریار

اسلامشهر

خدمات ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها مسکونی و اداری

سرویس های اینترنت ویژه مجتمع ها و برج ها مسکونی و اداریدامکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای تمامی ساکنین مجتمع فراهم می کنند.

در این روش ابتدا اینترنت بوسیله لینک های بی سیم با سرعت های خیلی بالا تا مجتمع رسانده شده ، سپس به هر یک از واحدها از طریق خطوط تلفن مجتمع، کابل شبکه و یا حتی سیم های برق اینترنت پرسرعت داده می شود.

سرویس های اینترنت پرسرعت ویژه مجتمع ها و برج ها بدون اشغالی خط تلفن، به شما امکان می دهد تا با سرعتی بالا در دنیای مجازی گام بردارید. با استفاده از اینترنت پرسرعت به صورت شبانه روزی به راحتی و در کمترین زمان با یک کلیک به اینترنت متصل هستید.

سرویس های متنوع شرکت اینترنت پارسیان با ویژگی های منحصر به فرد به شما امکان می دهد تا بر اساس نیاز خود سرویس مناسب را انتخاب نموده و پس از برقراری سرویس به راحتی و با سرعتی باورنکردنی وارد اینترنت شوید.

لازم به ذکراست پیش نیاز بررسی پیشنهادات وجود حداقل ۴ متقاضی در یک برج یا مجتمع مسکونی می باشد .

در صورتیکه تعداد متقاضیان کمتر از این تعداد باشد امکان ارائه سرویس وجود ندارد و یا در صورت امکان تعرفه مشترکین متقاضی از تعرفه های معمول شبکه شرکت اینترنت پارسیان بیشتر بوده و شرایط فروش متفاوتی دارد.

مزایای اینترنت پرسرعت شبکه ارتباطات پارسیان تلکام ویژه مجتمع ها و برج ها :

• عدم محدودیت در تعداد مشترک برای ارائه سرویس اینترنت پرسرعت
• ارائه اینترنت با پهنای باند اختصاصی (Dedicated) و آدرس IP معتبر (valid)
• بدون نیاز به ارسال مدارک مربوط به ADSL (از قبیل تصویر قبض تلفن، شناسنامه، کارت ملی و …) به مراکز مخابراتی امکان ارایه سرویس حتی در صورت وجود مشکل فیبر نوری بودن خطوط تلفن

• راه­‌اندازی سرویس در کم­‌ترین زمان ممکن به دلیل حذف MDF مراکز مخابراتی منطقه و راه­‌اندازی خطوط از داخل MDF ساختمان

• اختصاص تجهیزات ویژه برای هر مجتمع
• راه اندازی و نصب اینترنت واحدها در کوتاهترین زمان ممکن به علت نبود واسط مخابرات
• استفاده سریع و آسان، بدون نیاز به شماره گیری
• بدون هزینه تلفن و آبونمان مخابرات

• دست‌یابی به کیفیت بی‌نظیر خدمات به دلیل کوتاه شدن مسیرهای ارتباطی
• امکان استفاده همزمان از اینترنت، تلفن و فکس
• امکان تمدید آنلاین اشتراک، بدون لحظه ای درنگ
• پشتیبانی شبانه روزی در تمام روزهای سال

ویژگی های فنی :
برای ارائه اینترنت پرسرعت به مجتمع های مسکونی و برج های تجاری، ابتدا با استفاده از دکل های اینترنت بی سیم، یک ارتباط با پهنای باند بالا از شبکه مرکزی شرکت اینترنت پارسیان تا مجتمع یا برج مورد نظر انتقال می یابد. بطور موازی با بازدید و بررسی کارشناسان شرکت اینترنت پارسیان از مجتمع، نحوه تقسیم اینترنت بین واحدهای مجتمع مشخص می شود. در حال حاضر با چهار روش این امر امکان پذیر است:

استفاده از خطوط تلفن : (ADSL) از طریق خطوط تلفن و با استفاده از فناوری ADSL2+ می توان اینترنت پرسرعت را با کیفیتی بالا ارائه داد.
استفاده از کابل شبکه : (LAN) در این روش اینترنت پرسرعت با کیفیت خیلی بالایی از طریق بستر کابل شبکه به واحد های مجتمع رسانده می شود، البته پیش نیاز این روش وجود یا ایجاد این بستر در مجتمع می باشد.
استفاده از خطوط برق: (PLC) با فناوری PLC می توان اینترنت را سوار بر جریان برق ارائه داد. در این روش با اتصال مودم مخصوص به هر یک از پریزهای برق واحدها امکان اتصال به اینترنت میسر می شود.

استفاده از لینک های بی سیم: (Wireless) در این روش با نصب چند اکسس پوینت در محل های مناسب مجتمع، به ساکنین سرویس اینترنت ارائه می شد.
سپس با انتخاب روش مناسب، پهنای باند موجود بر اساس میزان سرعت درخواستی هر واحد، تقسیم می شود و همه واحدهای مجتمع در کوتاهترین زمان ممکن به اینترنت پرسرعت دسترسی خواهند داشت

 

اعضا،هیت مدیر محترم برج های مسکونی اداری و مجتمع های مسکونی کفیست با ما تماس بگیرید

مشاوره و امکان سنجی رایگان

۰۲۱۵۴۶۱۹۰۰۰

 

 

نوشته های توصیه شده